^Į viršų
  • 1 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 2 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 3 KVALIFIKUOTI VAIRAVIMO TRENERIAI
  • 4 PAŽANGIOS MOKYMO PROGRAMOS
  • 5 AUTOMOBILINIAI RENGINIAI
baner

Atsiliepimai

„Ecodriving LT“ organizuoti vairavimo kursai įmonės darbuotojams buvo labai įdomūs ir naudingi, dėstytojai paskaitos metu išdėstė praktinę medžiagą, aktyviai bendravo su auditorija. Praktikos metu kolegos išmoko dar labiau pagerinti savo saugų vairavimą, taip pat sužinojo, kaip sutaupyti degalų ir tausoti įmonės turtą."

 

Marius Razma
Pirkimų ir ūkio priežiūros vadybininkas
UAB „Mineraliniai vandenys"

MV logo blue

ECODRIVING LT credo: visada žingsniu priekyje

VAIRAVIMO MOKYMAI ir AUTOMOBILINIAI RENGINIAI įmonėms. Tai ir naudinga, ir įdomu, ir "kitaip"... Pasidomėkite!

Mūsų komandoje – tik tie žmonės, kurie 100% tiki savo veiklos prasmingumu bei nauda visuomenei, kurie niekada negaili patarimų bei pastangų, jei įmanoma ką nors padaryti dar geriau.

Esame ekovairavimo idėjos skleidimo ir įgyvendinimo Lietuvoje pionieriai. Nuolatos kuriame naujas ir atnaujiname savo mokymo programas, prisitaikydami prie rinkos pokyčių.

Mūsų profesionalumas ir kompetencija vairavimo mokymo srityje pagrįsti ilgamete praktika, nuolatine savišvieta ir naujausių ES šalyse pripažįstamų pažangių žinių bei mokymo metodų integravimu kasdieninėje veikloje.

Siekiame būti kompanija, kurios edukacinė veikla aktyviai prisideda prie šiuolaikinės atsakingo vairavimo kultūros formavimo Lietuvoje.

Siekiame suburti dar didesnę kompetetingų specialistų komandą, kuri teiktų itin kokybiškas vairavimo mokymo paslaugas visoms vairuojančių asmenų grupėms – vairavimo instruktoriams, eiliniams vairuotojams ir įvairių sričių vairuotojams profesionalams - ir taip aktyviai prisidėtų prie saugaus eismo gerinimo Lietuvoje.

 

 

Volvo Trucks Drivers’ Fuel...

volvo-trucks-drivers-fuel-challenge-2016-arba-kodel-malonu-vairuoti-volvoPenktą kartą „Volvo Trucks" iniciatyva surengtų ekonomiško sunkvežimių vairavimo „The Drivers' Fuel Challenge" finalinio etapo dalyviai 2016 m. gegužės 28...

OPTIFUEL CHALLENGE 2015 FINALE...

optifuel-challenge-2015-finale-lietuviui-atiteko-antroji-vieta2015 m. tarptautiniame „Optifuel Challenge" ekovairavimo varžybų, organizuojamų sunkvežimių gamintojo „Renault Trucks", finale Lisabonoje susirungė 37...

Nomeda Marčėnaitė: ar tikrai...

nomeda-marcenaite-ar-tikrai-pesciuju-gelbejimas-yra-vairuotoju-reikalas“Pastebiu naują tendenciją – agresyvią pėsčiojo pirmenybę nesižvalgant ir nesisaugant – kuri mane glumina ir atrodo labai neteisinga,” – taip pokalbį apie...

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2016. ecodriving.lt Teisės saugomos.

Facebook flicker